Color

Telefon :71 307 65 00
Imperial Klub

Bezpieczeństwo i Ochrona

Profesjonalna i rzetelna ochrona dla Ciebie i Twojego mienia
 • OCHRONA OBIEKTU WG. PLANU
  Ochrona Fizyczna

  Do realizacji zadań ochrony fizycznej na powierzonym obiekcie, podchodzimy rzetelnie z dokładnością, stosując specjalnie przygotowany plan. Indywidualny plan ochrony tworzony na potrzebę chronionego obiektu, ściśle określa specyfikację chronionego mienia i analizę potencjalnego zagrożenia, dzięki czemu jesteśmy przygotowani do zastosowania jak najskuteczniejszych rozwiązań ochrony fizycznej, rozmieszczenia posterunków oraz wyposażenia obiektu w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, służące naszemu zespołowi do wykonywania zadań. IMPERIAL SECURITY & SERVICE wymaga od pracowników dyscypliny oraz dużego zaangażowania w powierzone zadania, aby były wykonane na jak najwyższym poziomie.

 • Zabezpieczenie obiektu handlowego
  OCHRONA OBIEKT. HANDLOWYCH

  Główną specjalizacją Imperial Security & Service jest usługa ochrony na obiektach handlowych. Zapewniamy bezpieczeństwo sieciom handlowym na terenie całego kraju. Nasza oferta skierowana jest zarówno do galerii handlowych, supermarketów, hipermarketów, drogerii, sklepów odzieżowych, sklepów przemysłowych o różnych powierzchniach. Wyróżnia nas wysoka jakość oraz bardzo duża skuteczność w realizacji usług ochrony fizycznej dla sieci handlowych. Firma Imperial Security & Service jest firmą z dużym doświadczeniem zawodowym i Partnerem godnym zaufania.

 • MONITORING TWOJEGO MIENIA
  SYSTEMY ALARMOWE

  System sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN) podłączony do systemu monitorowania obiektów pozwala na zabezpieczenie przed włamaniem, napadem lub np. pożarem. System alarmowy zainstalowany w obiekcie reaguje na informacje np. o zakłóceniu jednego z detektorów i wysyła do stacji monitorowania alarmów wygenerowaną informację o zaistniałej sytuacji. W chwili otrzymania sygnału operator stacji monitorowania niezwłocznie wysyła patrol interwencyjny. Biuro Ochrony IMPERIAL SECURITY & SERVICE oferuje Państwu systemy alarmowe, ich dobór, montaż (z obsługą techniczną) oraz usługę monitoringu wraz z reagowaniem Patrolu Interwencyjnego.

Bezpieczeństwo z Imperial Security & Service

Trzy proste powody, dlaczego to właśnie nam warto zaufać!

NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE

IMPERIAL SECURITY & SERVICE oferuje Państwu sprawdzone systemy alarmowe, montaż oraz dobór oparty o najnowsze rozwiązania techniczne.

NOWOCZESNA TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA (CCTV)

Nasza firma posiada bogatą ofertę nowoczesnych rozwiązaniań systemów telewizji przemysłowej a nasi doradcy potrafią w indywidualny sposób dobrać system na potrzeby klienta.

SKUTECZNA OCHRONA FIZYCZNA

IMPERIAL SECURITY & SERVICE wymaga od pracowników dyscypliny oraz dużego zaangażowania w powierzone zadania, dzięki czemu nasze usługi wykonujemy kompetentnie i bez zarzutu.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ BEZPIECZEŃSTWA!

Działamy na mocy koncesji wydanej przez MSWiA oraz licznych pozwoleń uprawniającyc do prowadzenia działalności zgodnie z obowiązujacymi przepisami prawa.

IMPERIAL SECURITY & SERVICE

71 307 65 00